Ma délelőtt került megrendezésre ünnepélyes tanévnyitónk. A 2023/24-es tanév különleges, hiszen általános iskolai képzéssel kiegészülve folytatódik a munka az intézményben.

Az ünnepségen Farkasné Besenyei Mária Igazgatónő köszöntötte az első és ötödik osztályos tanulókat, majd nyitotta meg az új tanévet.

Hagyományteremtő céllal kerültek átadásra az iskola jelvények az 1.a, 1.b, 5.a és 9.a osztályos tanulóknak.

Ezután tanulóink versekkel köszöntötték az új tanévet:

• Varga Ferenc: Évnyitóra c. versét szavalta: Deli Csilla, Vizi Tibor, Mátyus-Mihályi Dóra, Nagy Bella Hanga 1. osztályos tanulók
  • Szalai Borbála: Legyen öröm a tanulás c. versét elmondta: Mihályi László, Jász Jázmin 1. osztályos tanulók
  • Némethné Mondi Nóra: Évindító c. versét előadta: Szarvas Viktória Olívia, Bíró Anna, Mihályi Luca 5. osztályos tanulók

A szavalatok után az ünnepség szentmisével zárult.

Minden pedagógusunknak, munkatársunknak, diákunknak áldott, sikeres tanévet kívánunk!